All times are UTC

It is currently Fri Nov 15, 2019 5:41 pm

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Emporea Guardian: Rozhovor s Alysou, víťazkou sveta Triton 7
PostPosted: Tue Mar 10, 2015 3:02 pm 
Axe Warrior

Zdravím Vás, drahí čitatelia!

Som veľmi rád, že sa opäť stretávame. Verím, že sa vám všetkým darí, že sú vaše sýpky plné a vojaci sýti (teda... až na tých nemŕtvych).
Ja som posledné dni strávil na Tritone, kde samotný Xoggoth devastoval všetko, čo mu prišlo do cesty. Poviem Vám, brúzdať sa vojnou rozvráteným svetom nie je veru nič ľahké, no tento trpaslík má tuhý koreň 8-) Keď bol ten starý démon porazený, vyrazil som za vojvodkyňou víťaznej aliancie, Alysou, a spravil som s ňou rozhovor.

Táákže, nastavte si okulár, doplňte si krígle a hor sa na to! :)

----------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravím Alysa.

V prvom rade by sme Vám a Vašej aliancii chceli pogratulovať k víťazstvu na Tritone 7. Prezraďte nám niečo o sebe, napríklad: Ako dlho hrajete Emporeu? Ste stálym členom SPQR? Ako táto aliancia vznikla?

Lídrom SPQR som bola od začiatku ja. Naša aliancia vznikla ešte v inaj hre „Glory of Rome“ v auguste 2011, no podmienky pre hráčov sa tam zhoršili a pred rokom a štvrť sme po odporúčaní skúsili Emporeu. Naše pevné jadro spolu hraje už od roku 2011 a pred rokom sme sa rozhodli rozšíriť naše jadro o nových hráčov – a stačil nám na to len jeden svet. Časom sme naše hráčske jadro ešte viac rozšírili. Taktiež organizujeme aliančné teambuildingy a stretnutia. Sme jedna rodina – sme SPQR. Som veľmi hrdá na našu medzinárodnú armádu, ktorá tvorí svelý team – kvôli čomu sme vyhrali tento Triton.

S koncom tohto sveta držíte rekord za najvyšší dosiahnuty level oltára v Emporei. 60Ty level oltára je naozaj obdivuhodný. Ako sa Vám to podarilo? Vyskytli sa na tomto svete vôbec chvíle, kedy by bola Vaša vedúca pozícia ohrozená?

Po tom, čo sme videli, že Gréci na Chione postavili oltár levelu 52., sme si povedali, že my postavíme level 55. No darilo sa nám tak dobre, až sme si povedali, že to dáme na 60. Mali sme vyzbieraných dosť surovín na level 61, no chýbali nám nejaké slzy :( Napriek všetkému som na našu „zlatú šesťdesiatku“ veľmi hrdá.
Nie sme síce fanúšikmi spojenectiev, no boli sme na začiatku tohto sveta poprosení o spojenectvo s GDN. Boli druhí v topke a ich pozíciu ohrozovala aliancia Pandora's Box (PB). PB predtým dobyla našu sedmičkovú provinciu Fadil (no v poslednej pevnosti sme ich nachytali :) ). Po tomto útoku sme sa spojili s GDN, my sme získali späť Fadil a oni si zaistili svoju pozíciu. GDN však spravilajednu základnú chybu a začala kradnúť pevnosti našej akadémii – SPQR 2. Dobyli im dve pevnosti, no v tretej sme ich čakali. Bitka, ktorá nastala, bola ešte dlho po tom najväčšou bitkou v topke Tritonu. Po bitke sme si vzali naše pevnosti späť, dobyli sme ich pevnosti a rozdali ich územie alianciám, ktoré boli v tom čase (o druhej v noci) online. Bolo to síce drsné, no oni najprv navrhli spojenectvo a potom na nás útočili, čo ma veľmi rozhnevalo. GDN sa následne rozpadlo na Non Morti a GDN a od tohto momentu sme na Tritonu nemali konkurentov – všetci pred nami mali rešpekt.

Akonáhle pre Vás GDN prestalo predstavovať hrozbu bol Triton ľahkým víťazstvom, alebo bola Vaša pozícia ešte niekedy ohrozená? Ako ste prežívali posledné dni a hodiny na Tritone?

Snažili sme sa získať čo najviac sĺz. Ak sa vyskytla možnosť na farmenie, tak sme ju využili. Naši najsilnejší hráči strávili posledné dni a hodiny farmením a všetci sme sa snažili pomáhať si navzájom čo najviac, aby sme pred posledným bossom splnili čo najviac questov. Predsavzali sme si, že bossovi naložíme 18 miliárd poškodenia... a podarilo sa nám to! :)

Vaša aliancia bola dlhodobo jednotka v topke na Tritone, ktorí z Vašich hráčov sa o to najviac zaslúžili? Môžete im týmto poďakovať :)

Mali sme top tím – Všetci za jedného, jeden za všetkých! Každá aliancia je taká silná, aký silný je jej najslabší článok. Počas Tritonu sme v našej aliancii mali aj cteného člena, Stromyho, ktorý musel prestať hrať. To jedno voľné miesto v našej aliancii je venované jemu.

Image

Ktorú z Emporeáckych rás máte najradšej? Ste bojovníčka alebo čarodejnica?

Nehrala som ešte za všetky rasy (v zmysle hrať najlepšie ako viem), no musím povedať, že celkom obľubujem Orkov. Na Tritone som hrala za Elfov a bolo to celkom dobré, no musím sa s tým ešte viac zžiť. A zatiaľ som nemala tú česť naplno skúšať mágiu.

Máte nejaký obľúbený event? Ak áno, ktorý to je?

Serafíny sú pre mňa bezkonkurenčne najlepšia jednotka, mohli by ste dávať jednu každému na začiatku ^^ bonusová rýchlosť pri návrate armády z nich, podľa mňa, robí najužitočnejšiu jednotku. Mám rada aj drakov a jašterov. Goblini sú veľmi pekne nakreslení, ale okrem toho – ďakujem, neprosím.

Image

Dostali sme sa k poslednej otázke a teda: Ste ostrieľaná hráčka, viete nám povedať, čo máte na Emporei najradšej, čo máte najmenej rada a v čom vidíte priestor na vylepšenie?

Čo mám rada: 1. Support a chat moderátori sú promptní a ľahko dostupní a väčšinou féroví; 2. ak hráte Emporeu so správnymi ľuďmi, tak je to veľká zábava, taktiež fakt, že stále začínate od nuly robí hru zaujímavou; 3. eventy sú super a sú zábavné.
Čo sa mi nepáči: 1. grafické problémy pri masových útokoch stále pretrvávajú a hra pri nich vie veľmi sekať; 2. ak vás iní hráči tvrdo urážajú, tak ban na jeden či dva dni naozaj nepomôže.
Čo by som zlepšila: 1. Aliančný market alebo nejaký spôsob, ako môžu medzi sebou členovia aliancie obchodovať; 2. nová rasa (napríklad ľudia); 3. nové runy – VI (napríklad Runy Búrok) a portály na V runy; 4. bonusové slzy z Oltára by tiež neboli zlé ^^

Alysa, ďakujeme krásne za Váš čas a ochotu! Nech všetkých súperov zmetiete z povrchu Emporeáckeho! :)

----------------------------------------------------------------------------------------

Priatelia, verím, že sa Vám rozhovor s jednou z najlepších vojvodkýň Emporey páčil.

Dopočul som sa, že starý démon obrátil svoju pozornosť na svet Selene, búra tam chrámy a dlávi armády. Hrdinovia však povstali a vedú s ním ukrutný boj. A to je veru dobrý námet do každých novín! Vidíme sa tam!

Nech Šťastena stojí pri Vás, prietelia! Čoskoro sa vidíme zas!

Váš,
Buri, trpasličí novinár

Emporea Guardian, voted the best newspaper on 6 out of 7 Realms!
  Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC