All times are UTC

It is currently Sun Dec 15, 2019 12:38 am

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: hra cez steam
PostPosted: Mon Apr 18, 2016 8:39 pm 
Acolyte

Bol by som velmy vdacny ak by sa ta aplikacia opravila co najskor lebo chyb je tam fakt pozehnane ale hra sa cez nu lepsie ako cez net.

Skusim to vsetko spisat co mi tam vadi...
1. Aplikacia mi asi 10x denne zamrzne, niekedy ide noralne vypnut ale niekedy musim ist cez spravcu uloh a vtedy sa stane ze mi uz nejde spustit lebo si stale mysli ze je pustena, roby to vtedy ked sa prepinam medzi empo a internetom alebo inou hrou.
2. Neda sa zmenit rozlisenie ani velkost textu v chatu a vpodstate nic.
3. Ak si s facebook stranky vyzdvihnem darcek alebo prejde pol noc nejde len tak obnovit aby som si to vyzdvihol, musim uplne vypnut a zapnut aplikaciu.
4. Nejde hrat viac svetov sucastne.
5. A par vyzualnych chyb, ako napr. ked zmenim polohu bane a vyzdvihnem surky tak to ukazuje stale na tom starom mieste.
6. A skoro som zabudol, neviem ci to roby len na aplikacii alebo aj na nete ale obcas mi nezobrazuje nove spravy a ked sa prepnem do mapy provincii tak mi niekedy uplne zmyznu tie tri ikony na spravy, odmeny, notifikacie, a tiez sa mi uz stalo ze mi neslo vyzdvihnut splnene ulohy zo zoznamu uloh.
  Profile  

Post subject: Re: hra cez steam
PostPosted: Thu Apr 21, 2016 12:41 pm 
Zeppelin

Ahoj Martin, v prvom rade sme veľmi vďační za tvoj feedback. Tu sú odpovede k jednotlivým bodom:

1. Aplikácia je stále vo vezii Early Access a pracujeme na odstránení čo najväčšieho počtu chýb. Ak Vám bude aplikácia stále padať, kontaktujte našu podporu a radi Vám pomôžu nájsť riešenie.

2. Naši herní dizajnéri pracujú na vyriešení tohto problému a možnosti menenia veľkosti textu.

3. Zatiaľ tento problém nemáme inak vyriešený.

4. Mať zapnutých viac svetov súčasne ani nikdy nebolo možné, aj v prehliadačovej verzii mohla byť aktívna vždy len jedna inštancia hry.

5. Na odstránení tejto chyby už pracujeme.

6. Tento problém dáme prešetriť naším technikom.

Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa zábavy pri hraní.
  Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC