All times are UTC


It is currently Thu Nov 14, 2019 3:21 amPost new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Emporea cez steam
PostPosted: Thu Apr 14, 2016 11:00 pm 
Acolyte
Offline

Joined: Sat Jul 12, 2014 11:16 am
Posts: 39
Dopočul som sa že sa dá hrať emporea cez steam, tak som sa to rozhodol vyskúšať a musím uznať že to odporúčam každému! Keď som to hral cez facebook alebo cez portal tak mi to sekalo, dlho trvalo než som sa niekam preklikol a cez app to ide plnou rýchlosťou hádam 60fps, pecka!
Ale aj tak je tam par veci ktoré musím vytknúť.
Nedá sa zmeniť rozlíšenie, nie že by som si aj tak nedal maximálne povolene ale keby sa dalo aspoň nadstaviť veľkosť písma v chate lebo pri tom rozlíšení je text skoro nečitateľný, ešte že mam zdravé oči lebo inak by som musel zobrať lupu.
Nedá sa refreshnut hra, napr. po polnoci keď chcem vyzdvihnúť dennú odmenu alebo keď zoberiem darček s facebook stránky tak to nemôžem vyzdvihnúť pokiaľ to nereštartujem. Bolo by fajn ak by sa to zobrazilo automaticky alebo keby tam bolo aspoň tlačítko na refresh ako keď hrám cez net, jednoducho refreshem stránku.
ďalší detail ktorý som si všimol, väčšinou mam empo hudbu vypnutú ale keď som ju skúsil zapnúť tak som musel dať repráky na max a aj tak som nič nepočul, neviem či to robí len mne na notebooku alebo každému, bolo by fajn keby sa dala meniť hlasitosť tej hudby keď už je tam.
To je asi tak zatiaľ všetko na čo som chcel upozorniť a bolo by fajn ak by sa to upravilo hlavne ten nečitateľný chat...
Top
  Profile  
 
 Post subject: Re: Emporea cez steam
PostPosted: Fri Apr 15, 2016 12:13 pm 
Zeppelin
Offline

Joined: Tue Feb 02, 2016 1:15 pm
Posts: 197
Ahoj Martin, ďakujeme ti za tvoj feedback. Sme radi, že sa ti hra vo verzii pre Steam páči. Všetky tvoje pripomienky sme preposlali na naších herných dizajnérov na prehodnotenie. Pravdaže budeme Steam verziu stále vylepšovať a dúfame, že sa ti zmeny budú páčiť.
Top
  Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron