All times are UTC

It is currently Thu Sep 19, 2019 12:06 am

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: Mapa provincií
PostPosted: Wed Jan 06, 2016 11:57 am 
Skeleton

Dobrý den, moc bych prosila kdyby se mohla vrátit původní mapa provincií tahle nová je možná fajn,ale nefunguje v reálném čase je zpožděná a určitě nikdo nebude pořád resetovat empo, ta hra je čím dál více nehratelná ....za tu dobu co to hraju jsem poznala spoustu fajn lidiček a ti postupně odcházejí jak jim to znechucujete.....je to bezva hra,ale poslední dobou to jde spíš z kopce než do kopce......poslechněte ty lidi dřív než bude pozdě....hezký den a pevný nervy :)
  Profile  

Post subject: Re: Mapa provincií
PostPosted: Wed Jan 06, 2016 5:41 pm 
Archer

Dobrý deň,
ak si teraz znovu načítate hru, mapa už bude aktuálna s každým jej otvorením. Taktiež sme zapracovali niekoľko ďalších požiadaviek zozbieraných od hráčov (ako napríklad info o koordinátoch a vlastníkoch všetkých pevností a chrámov vo vyznačenej provincii, opravili sme chybu s centrovaním pri prechode z jednej mapy na druhú). V nasledujúcich dňoch a týždňoch máme v pláne s vylepšeniami podľa Vašich pripomienok pokračovať, nemáme ale v pláne vrátiť sa k predchádzajucej verzii provinčnej mapy.
  Profile  

PostPosted: Wed Jan 06, 2016 5:54 pm 
Skeleton

už nic

Last edited by Jan Doležal on Thu Jan 07, 2016 11:10 pm, edited 1 time in total.
  Profile  

PostPosted: Thu Jan 07, 2016 12:02 am 
Archer

Dobrý den, přidávám stejný názor na mapu provincií. Absolutně nechápu proč jste mapu změnili. Je nečitelná, není aktuální po převzetí pevnosti trvá cca 1minutu než se aktualizuje!! barvy aliancí jsou nevýrazné. prostě zkrátka--děs a hrůza. Stará mapa byla proti této super. Nebylo vůbec nutné ji měnit!! kdo tyhle "Vylepšení" vymýšlí??!!, měl by se trochu poradit s hráči, kteří to hrajou "X" let!!
  Profile  

PostPosted: Thu Jan 07, 2016 9:22 pm 
Archer

Zdravím podporu a tvůrce této hry. Díky za super "vylepšení" , ale toto je tedy poslední svět který hraji v alianci tak nějak naplno. I jako generál útoků jsem skončil, jelikož se v nové mapě prostě nevyznám, ukažte mi způsob jak to mám dělat!! nedokážu najít volné pevnosti a když je najdu tak to trvá dvakrát déle než před úpravama.dříve jsem přejel kursorem myši po mapě a hned jsem viděl volné pevnosti a časy ochrany, teď musím postupně klikat jednu provincii po druhé a to strašně prodlužuje hledání!!
  Profile  

PostPosted: Fri Jan 15, 2016 3:03 pm 
Veteran Forum Gyrocopter

Quote:
..dříve jsem přejel kursorem myši po mapě a hned jsem viděl volné pevnosti a časy ochrany..

Pokial viem, uz aj prechadzanie mysou po mape = okamzita aktualizacia udajov v tooltip okne by mala fungovat.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC