All times are UTC

It is currently Sun Sep 22, 2019 4:18 pm

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Portály
PostPosted: Sat Jan 02, 2016 9:41 pm 
Skeleton

Dobrý večer všem.
Nevím, jestli tady někde na fóru už podobné téma není, hledal jsem, ale nenašel a tak jsem se rozhodl tohle téma otevřít.

Nový systém proti hráčům využívajícím programy na "portálování" se mi ani trošku nelíbí. Je otravný a celkově kazí dojem ze hry jako takové. Do teď bylo možné když došli VB chodit na portály a přitom se bavit například diskusí na chatu, ale s novým systémem je to o ničem. Na portál se dá zaútočit jen párkrát a dostane bublinu, pak se po nějaké době "přestěhuje" jinam. Promiňte, ale když se podíváte na mapu, tak kolem chrámů zůstávají jen portály na dřevo, protože není tolika potřeba a ostatní portály jsou buď pod ochranou nebo nejsou vůbec. Chápu že se snažíte odstranit nepoctivé hráče, ale proboha tohle snad není nutný. Osobně budu raději snášet to, že někdo využívá nejaká program, ale budu mít možnost doplňovat suroviny a runy díky portálům, než abych se musel odlogovávat ze hry, protože tam prostě bez VB není co dělat.
Myslím si že Pixel získává od hráčů dostatek prostředků, aby vymyslel jiný způsob.

Děkuji za pozornost Perseus78
  Profile  

Post subject: Re: Portály
PostPosted: Sat Jan 02, 2016 10:06 pm 
Axe Warrior

Mě ten systém nevadí. Jen by to chtělo trochu "vychytat".

Jak to myslím? Ať to zůstane jako nyní, ale po zamknutí např. zlatého portálu, tak by se měl někde jinde v té samé provincii objevit opět zlatý portál. Nyní se totiž často stává, jak píše Perseus, že je najednou v jedné provincii např. 80% jednoho druhu portálů a 20% druhého typu a pro zbývající typy je třeba jít i 2 min daleko (při +40% rychlosti).

Půjde pak o vyhledání "stejného" portálu v rámci provky, místo hledání v několika provinciích, jestli tam ještě vůbec nějaký je.
  Profile  

PostPosted: Fri Jan 15, 2016 2:52 pm 
Veteran Forum Gyrocopter

Dakujeme za nazory, chalani. ;) Posuvam.

Profile  

PostPosted: Wed Aug 23, 2017 3:59 pm 
Axe Warrior

Tak co jste vymysleli s těma portálama? Nehrál jsem skoro tři roky, teď jsem marod a nestačím se divit. Přesně jak je psáno výše. Člověk dá tři útoky na portál a bulina. Pak dva na jiný a zase bublina. Tři na další a zase bublina. A pak potřebuje suroviny a portál nikde. Musí pracně hledat.

Proč tam ta bublina vůbec skáče? To aby se lidi bez VB nemohli bavit alespoň na portálech? To je takový problém nechat je fakt "free" a bez omezení? Člověk kecá na chatu, mezutím pošle armu na portál. Pak musí dlouze hledat portál co by se hodil a když ho najde až kdesi daleko, tak to raději vypne.
Stejně z portálu nic nepadá a když už tak je to sakra náhoda...já jich vyloupil teď během nemoci za poslední dny zatím 174, padla mi jedna jedinná runa a jeden artefakt na produkci dřeva. Má to omezení vlastně nějaký jiný smysl, než aby to nasíralo hráče co se chtějí bavit? Stejně z portálu nic nepadá a těch pár surovin je směšných...
Děkuji za info typu "posunujem dále = smetáme ze stolu, nezájem" ;)
  Profile  

PostPosted: Thu Aug 24, 2017 1:29 pm 
Zeppelin

Dobry den Josef,

v pripade, ze sa na portal zautoci 5 krat, portal ziska bublinu a presunie sa. Je to hlavne opatrenie proti auto-clickerom, aby hraci nemohli podvadzat a obohacovat sa. Z tohoto dovodu sa v najblizsom case ziadne zmeny ohladne portalov neplanuju. Za pochopenie vopred dakujeme.
  Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC