All times are UTC

It is currently Thu Nov 14, 2019 4:05 am

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Feedback k 4.28 Patch
PostPosted: Mon Mar 02, 2015 2:48 pm 
Acolyte

Tu môžete komentovať zmeny k 4.28 Patch.

Profile  

Post subject: Re: Feedback k 4.28 Patch
PostPosted: Fri Mar 13, 2015 4:51 pm 
Acolyte

mam otazku k casti:
"Naša pridaná zmena: V prípade ak rozdiel medzi levelom oltára aliancie A a aliancie B je 3 a menej levelov , aliancia B dostane (okrem 50 sĺz) taktiež1% z nahromadených sĺz aliancie A!"
normalne sa dostava 50slz za pevnost a po novom ked bude mat nejaka aliancia nasetrene 20000slz tak za jednu pevnost dostanu 250 slz? neni to nejak moc?
  Profile  

PostPosted: Mon Mar 16, 2015 9:06 am 
Veteran Forum Gyrocopter

To je vec nazoru. ;) Uvidime ako tieto zmeny ovplyvnia hru, snad to bude pozitivny vplyv. Takto budu aliancie porovnatelnej sily motivovane bojovat medzi sebou, a neutocit na slabsich. :)

Profile  

PostPosted: Mon Mar 16, 2015 10:20 pm 
Acolyte

vpodstate ale stale plati taka ista taktyka ako doteraz (nechcem presne rozpisovat), kradnut sa bude stale slabsim lebo vsak slzy su to tak ci tak, akurat budu asi castejsie bojovat silne ali medzi sebou :) a este ma napadol taky detail ktory by som tu nerad pisal aby som nenavadzal ostatnych hracov :)
  Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 9:32 am 
Veteran Forum Gyrocopter

Ak ta napada nejaky sposob zneuzivania, pokojne nam to napis, lebo ver tomu ze ostatnych hracov to urcite napadne, nielen teba. Hracov totiz napadne vzdy kazdy myslitelny sposob zneuzitia hernych mechanik. :lol:

Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 9:57 am 
Acolyte

tak napr. ak to spravne chapem tak kazdy lvl oltara bude potrebovat 2x tolko slz takze vzdy bude treba nasetrit viac a viac slz a vdaka tomu si staci pockat ked ma nejaka ali tesne pred vylepsenim a zamerat sa na ich pevnosti a za kratku chvilu mas hoodne slz a tu sa teraz straca efekt vlastnenia provincii lebo ked dostanes za kazdu pevnost vo sovojej provi nejake slzi za hodinu tak postupne sa to uz ani neoplati branit... namiesto toho aby som stracal armu pri braneni mojich pevnosti tak budem iba cisto preberat ostatnym :) a ked to tak bude robit kazdy tak nikto nebude vydiet zmysel v tom aby si branil pevnosti.
neni to nejake zneuzivanie hernych mechanik ale pochibujem ze tym donutite ludi medzi sebou bojovat skor by som povedal ze budu este menej.
  Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 12:37 pm 
Necromancer

Ahoj, myslím si, že produkcia plynúca z pevností bude stále podstatná. Síce môžeš vela získať, ako si uviedol, napr. 250 slz jedným útokom, ale stojí ťa to organizovanie, správne načasovanie a hlavne je tam riziko boja. Riziko preto, lebo tento bonus ti dávajú len relatívne rovnocenní súperi. Pri 6 pevnostiach bude mať aliancia pasívny hodinový príjem cca 410 sĺz, farmením slabých aliancií možno okolo 500 sĺz za hodinu. Denne je to 12,000 sĺz. Nemyslím si, že vykašlaním sa na produkciu si pomôžeš.

Čo je fajn je, že máš prehľad kto ti môže to 1% vziať (+-3 pozície oproti vašej).
Zároveň vieš, kedy si najzraniteľnejší (s najplnším skladom).

To iste platí naopak, vieš komu môžeš 1% vziať a vieš aj, kedy sa to najviac oplatí.

Malo by to priniesť trochu života do bojov silných aliancií, ktorých fortressy su 24/7 nechránené a ani byť nemusia, lebo nikto nemá motiváciu. Motivácia sa posilnila pre rovnocenných, o 1% :)
  Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 12:57 pm 
Acolyte

to je asi pravda, neviem sice jak moc budu narastat potrebne slzi na oltar ale po starom treba 50k slz na lvl 25 a pokial bude po novom narastat potrebny slz dvojnasobne tak uz pri takomto lvl tam bude treba vise 200k slz a kedze mi davaju spravne pevnosti 1% s ich nazbieranych slz tak od urcitej urovne olatara bude tych 500 slz za hodinu nic. a pokial sa budem zameriavat iba na preberanie spravnych pevnosti tak mi je jedno aky lvl olatara mam aj tak mi ich bude treba prebrat nieco cez 100 pevnosti aj keby mi trebalo 1mil slz. a dalsia vec keby som nevlastnil ziadne provi a len preberal druhym tak by nikto nemohol brat mne a pokial by som bol v top10 tak by mali superi vecsi problem nabrat slzi lebo by nemali kde. :)
  Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 1:47 pm 
Veteran Forum Gyrocopter

Akurat dnes som hodila na forum tabulku ako bude narastat potrebny pocet slz po novom, mozes si urobit predstavu tu

Profile  

PostPosted: Tue Mar 17, 2015 2:08 pm 
Acolyte

aha ja som myslel ze ked ste pisali geometricky narast ze to bude vecsi rozdiel, tak to je potom vpohode :D
  Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC