All times are UTC

It is currently Sun Sep 22, 2019 3:42 am

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Mechanika nekromancie (nemŕtvy)
PostPosted: Sun Mar 16, 2014 6:22 am 
Flamekin

Nekromancia je zručnosť vhodná nie len pre "kúzelníka". Vzhľadom na to, že sa nachádza na vrchole stromu je vhodná aj pre "bojovníka", alebo "staviteľa".

So zručnosťou "Nekromancia nemŕtvych" na úrovni 10 a dobrým levelom artefaktu "Tiara bystrosti" (napr. lvl4) na vašej hlave uvidíte rozdiel. Vždy získate späť približne polovicu svojich strát bez ohľadu na to, ako slabé sú vaše bonusy k životom a regenerácii.

Treba si uvedomiť, že značná časť vašej armády budú kostlivci. Takže ich nezabudnite vylepšovať! Nezáleží na tom či budete regrutovať iba kostlivcov, alebo všetky jednotky: Čím vyššia nekromancia, tým viac kostlivcov budete mať v dlhodobom horizonte.

Ako prebieha kolo:
1) bitka prebieha, straty na oboch stranách...
2) regenerácia aplikovaná, niektoré jednotky sa vrátia späť k životu.
3) vaše % nekromancie je aplikované na VÁŠ stratený žold, PO regenerácii. Každý jeden stratený bod žoldu má svoju samostatnú % šancu, aby sa z neho stal kostlivec.

PRÍKLAD:
Máte celkovú nekromanciu 35% a stratíte 10 kostrových golemov a 30 fanatikov v kole (210 strateného žoldu).
Technicky je možné že získate 0 z 210 kostlivcov, alebo 210 z 210 kostlivcov, no najvyššia šanca je že získate okolo 74 kostlivcov.

Zaujímavosť:
Nekromancia je aplikovaná AŽ PO prste smrti, takže sa nemusíte obávať rytierov smrti.

Pozor:
Vašim katom sú trpazlíci s armádou ľadových kanónov, takže sa im vyhnite vždy, keď to bude možné. :!:

Profile  

Post subject: Re: Mechanika nekromancie (nemŕtvy)
PostPosted: Fri Mar 13, 2015 10:23 am 
Skeleton

Neviem či môžem tu ale chcem sa opýtať čo sa oplatí viac verbovať len kostry a mať čo najvyššiu nekromanciu alebo nahradiť kostry rytiermi a potom nočnými morami ďakujem
  Profile  

PostPosted: Fri Mar 13, 2015 11:26 am 
Acolyte

ja by som ti poradil vylepsit kostry na max no nestaval by som ich naviac sa oplati stavat jednotky so specialnym bonusom ako napr ritier smrti a nocna mora, oboje su to dost silne jednotky ked ich vylepsis na max a spolu s eventovymi je to dobra kombinacia, vecsinou mam skusenosti ze som mal kostier dost aj ked som ich nestaval, ale urcite aj ked nebudes stavat kostry oplati sa mat nekro co navecsiu :)
  Profile  

PostPosted: Fri Mar 13, 2015 2:15 pm 
Veteran Forum Gyrocopter

Suhlasim s Martinom. :) Kostry vylepsit (lebo vdaka nekromancii ich aj tak budes mat vela), ale stavat silnejsie jednotky.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC