All times are UTC

It is currently Wed Sep 18, 2019 1:26 pm

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: korona z macek
PostPosted: Sat Nov 28, 2015 3:12 pm 
Firefly

Piszę tutaj bo raczej nie jest to problem na miarę supportu ale wydaj mi się że to błąd. Chodzi mianowicie o koronę z macek, artek unikalny z eventu z nagami. Dodaje bonusy: zwiększenie umiejętności drzewka czarodzieja, zwiększenie dostawanego doświadczenia i bonus do wypadania artków. Właśnie o ten ostatni bonus mi chodzi, po co magowi zdobywanie artefaktów? Nikt nie będzie atakował w tym hełmie żadnego obozu czy portalu bo po prostu nie ma sensu. Więc po co to jest? Hełm dodający bonus do drzewka wojownika(oko obserwatora) ma te same bonusy(doświadczenie i artki) ale już hełm budowniczego(jarzmo umysłu) posiada inne. U maga przydałby się jakiś zasięg zaklęc a nie bezsensowne zdobywanie artków. Czy to jest błąd czy tak ma być?
  Profile  

Post subject: Re: korona z macek
PostPosted: Sat Dec 05, 2015 8:26 pm 
Firefly

Jeszcze jedna rzecz związana z tym artkiem. Korona dodaje do wszystkich zdolności w drzewku maga punkty. Szybkość badania (dodatkowe punkty) nie jest uwzględniana w wybiorze najlepszego zestawu podczas rozpoczynania badań, czyli: mam założony artefakt młot żywego kamienia na levelu 3, który dodaje 14% do szybkości badania. Na innym zestawie mam koronę z macek na levelu 4, która dodaje 5 punktów do zdolności szybkość badania czyli łącznie 20%. Za każdym razem przy puszczeniu kolejnego badania pokazuje mi, że zestaw z młotem jest lepszy a owe 20% nie jest uwzględniane. Nie można coś z tym zrobić?
  Profile  

Post subject: Re: korona z macek
PostPosted: Wed Feb 01, 2017 12:22 pm 
Axe Warrior

Też się zastanawiałam, jakim cudem po rzuceniu czaru wypadnie artefakt :D
  Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC