All times are UTC

It is currently Fri Sep 20, 2019 6:09 am

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: To już są jaja !
PostPosted: Sun Jan 12, 2014 2:32 am 
Grunt

Wysłałem koleżance z sojuszu 153k wojska na obrone jej miasta podczas gdy ona poszła farmić, pomijając że nie wiem dlaczego zostawiła miasto na wrogim terenie i poszła spać :) zostawiłem tam armie aby broniła jej miasta przed małymi atakami sprawdzającymi co jest w środku.
Dążąc to setna chce zgłosic że gdy zobaczyłem że idzie kilka całych armi na jej miasto wycafałem swoje wojsko jakieś 30 sekund przed dojsciem do jej miasta pierwszej wrogiej armi, niestety co sie okazało mimo wycafania własnej armi i tak ja straciłem w walce w obronie jej miasta. Teraz co idzią kolejne ataki na jej miasto to wyświetla sie u mnie komunikat że moja armia(dalej cała) jest u niej i dalej broni a po wszystkim poprostu sie kończy atak i nie mam ani raportu z tej niby walki ani wojska(resztki mojego wojska juz od około godziny mam w główny swoim mieście i nigdzie indziej niczego nie mam)
Kolejny błąd to juz z przed kilku dni który miałem pominąć ale tez zgłosze bo straciłem cierpliwość, otóż miałem 3 transfery miasta juz w plecaku i gdy zrobiłem kolejny 4 to okazało sie że mam w plecaku juz tylko jeden transfer.
Jedno krótkie pytanie wtf ?!?!
Podoba mi sie ta gra i z chęcia bym w nia jeszcze pograł ale dzieki takim błędą zaczynam tracić chęć to gry bo jeśli mam budowac wojsko i tracic je w walce z wiatrakami to niestety ale będę się musiał z gra pożegnać bo nie widze sensu dalszej gry.
Błędy te dotyczą serwera Triton i na żadnym innym nie miałem podobnych przypadków, owszem znikła mi czasami gdzieś armia ale po odświeżeniu pojawiała sie spowrotem we właściwym miejscu, tym razem tak jednak sie nie stało.
Jęśli sie jakiś admin tym zainteresuje to by było miło :)
  Profile  

Post subject: Re: To już są jaja !
PostPosted: Sun Jan 12, 2014 1:24 pm 
Necromancer

KillerBee, problemy, które dotyczą danego gracza na danym serwerze należy zgłaszać na support :)

Moderatorzy forum niekoniecznie są supportem :)
  Profile  

PostPosted: Sun Jan 12, 2014 1:52 pm 
Grunt

Napisałem to też do supportu, nie podaruje takiego czegoś :)
  Profile  

PostPosted: Sun Jan 12, 2014 1:55 pm 
Grunt

Przy okazji może dowiem sie czy innym graczom tez takie cuda sie zdarzają
  Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC