All times are UTC

It is currently Tue Aug 20, 2019 11:28 pm

Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: ban w grze "multikonto"
PostPosted: Thu Jun 04, 2015 9:43 pm 
Archer

jaki balast? bo ja go nie odczułam w żaden sposób proszę o wnikliwą i szczegółową odpowiedź - jakie multikonta? - multikonto to konto które bym ja założyła a proszę sprawdzić na moim IP czy dokonałam założenia takowego proszę bardzo czekam jeśli tacy wnikliwi jesteście - bo akurat piszę za siebie i ja żadnego multi nie zakładałam więc swoje mądrości zostawcie dla sb - odpowiedź proszę na forum i na priv bo wiem co piszę a jeśli nie wiecie co oznacza multikonto to zapraszam do encyklopedii ewentualnie wikipedii - a wasze zasady dotyczą multikont więc gdzie tu racjonalność?
  Profile  

PostPosted: Thu Jun 04, 2015 9:57 pm 
Archer

a pomyśleliście o tym że ludzie korzystając z jednego IP mogą kontaktować się przez fb bo to jest szybciej np. przy wymianie artefaktów? za długo wchodzić w dyplomację fb szybciej działa ale tego nie jesteście w stanie sprawdzić prawda? rzadko uzywałam dyplomacji i mesów zależy też czy mam kogoś w znajomych a nie muszę mieć więc dalej nie kumam
  Profile  

PostPosted: Thu Jun 04, 2015 11:03 pm 
Archer

Ciągle mówicie o pushingu, ale chyba nieco mylicie pojęcia... Konta, które nam zbanowaliście cały czas aktywnie grały w jednym sojuszu!! Nie były to jakieś poboczne konta, używane tylko i wyłącznie do wspomagania innego konta! Jeśli nawet dochodziło do wymiany artków czy surowców to co z tego? Zwyczajna pomoc sojuszowa, wszystko i tak zostawało w sojuszu, jeden coś stracił, drugi zyskał, równowaga została zachowana. A wy z wszystkiego robicie problem.
Co innego jakby konta były w zupełnie innym sojuszu i wspomagały artkami, czy surowcami wchodząc i wychodząc co jakiś czas... to jest zrozumiałe, ale w tym wypadku to totalne nieporozumienie. Ze znajomymi z sojuszu o innym IP można robić wszystko, ale mając to samo już nie ha ha ha.
  Profile  

PostPosted: Wed Jun 10, 2015 5:18 pm 
Skeleton

:roll: witam tez jestem zdenerwowany postawa suportu oraz bardziej lub mniej wiedząc uprzykrzają grę graczom którzy poświecili sporo czasu i zamiast ich docenić zostają ukarani przykrość również sprawia to osobą którzy graja wspólnie z nimi zamiast zachęcić zniechęcacie do tej gry
ps zamiast pomagać znów dostali bana członkowie naszego sojuszu proszę o trochę szacunku i pomocy zamiast karać
  Profile  

PostPosted: Thu Dec 03, 2015 10:37 am 
Skeleton

Witam,
Niektórzy ze mną już grali i wiedzą, że nigdy multi nie miałam, a gram razem z chłopakiem ( w tamtym roku korzystaliśmy z 2 różnych IP, a obecnie z jednego). Na forum jestem rzadko, ale ta dyskusja mnie przyciągnęła, bo juz dostałam bana za multi co było nie sprawiedliwe. Gram w to od 2 lat i jak dlamnie to te ŻELAZNE ZASADY to troche jest przegięcie, bo załóżmy że w sojuszu jest 40 osób z tym samym IP i jak oni mają walczyć o jakąkolwiek prowincję gdy chca walczyć razem w znanym gronie ?? Albo odbudować wojsko jeśliktos ma dużo surki a komuś brakuje na odbudowe ? To co nie może mu pomóc ? Przecież od tego też jest sojusz by pomagać, tak samo z artefaktami. Mój chłopak dostał bana za multi rok temu bo miał 2 konta ale z jednego wg nie korzystał wbił mniejszy niz 10 lvl i już tam nie wchodził, a na drugim koncie gdzie miał swój sojusz POLSKI SOJUSZ grał cały czas i miał wysoki lvl. Sojusz był naprawdę dobrze prowadzony przez niego i mnie, bo od poczatku swiata az do bana utrzymywał sie na 1 miejscu. I co ?? Oczywiście nasz kochany support bądź admini się doczepili że ma drugie konto (ale zapomnieli dodać ze z niego nie korzysta) i dostał bana. Sojusz upadł bez lidera i tyle z tego było, a mogliśmy ugrać naprawdę dużo.

Ja dostałam bana w te wakacje też za multi bo grałam z jednego internetu z moim chłopakiem, bo mieszkamy razem. I co ? Też nie dali mi dokładnej odpowiedzi za co ban tylko że za multi, nie pokazali mi dowodów ale ban był. Czy to jest normal? Bo dla mnie nie. Chciałam bym grać znowu w polskim sojuszu gdzie każdy byłby pomocny ale co mam się obawiać ze znowu dostanę bana za multi bo będę pomagać sąsiadowi lub chłopakowi który jest w moim sojuszu ? Mam się bać gry w empo ? Jak tu można coś osiągnąć bedąc w jednym sojuszu z osobą z która naprawdę sie dobrze można dogadać. Pominaj już zbieranie gemów i wydawanie ich, bo jak dla mnie te gemy powinny być wg nie dostępne, usunięte z tej gry i było by sprawiedliwie dla każdego. Tak samo jak już nie można grać polakom w jednym sojuszu, który jest w czołowym sojuszu, bo zaraz za coś bany, to DROGA EMPOREO powinniście stworzyć w światach od dzielne (nw jak to nazwać) w swiecie swiaty dla danych grup narodowościowych. Że polacy graja na np. Selenie tam gdzie są sami polacy, a anglicy tam gdzie sa sami anglicy by były równe szanse, a nie że oczywiście angielski sojusz czy francuzki jest pierwszy bo maja dużo kasy i inwestuja w gemy. Tak jak jest w grze League of Legends, gdzie jest to podzielone na np. wschodnia europa, środkowa europa, połnocna ameryka, i przy rozpoczęciu logowaniu się wybiera się gdzie się chce grać (i nie mam tam takiego czegoś jak multikonto, moża mieć ich od groma).

Dziękuje, że mogłam się z kimś podzielić informacjami oraz moim zdaniem na temat gry. Przepraszam za wszelkie bledy orttograficzne :D bo pisałam to z emocjami :D

Pozdrawiam, Malinka ;)
  Profile  

PostPosted: Mon Dec 14, 2015 5:08 pm 
Firefly

Czemu nie zapobiegać zamiast karać? karanie jest łatwe wystarczy znaleźć i zbanować. Dlaczego empo nadal nie zapobiega łamaniu durnych "żelaznych zasad", rozumiem że służą aby nie mieć dodatkowych profitów w grze grając na kilka kont lecz czemu to nie jest udoskonalone? Skoro "żelazne zasady" są nieskuteczne i ciągle łamane to zmieńcie coś. Zablokujcie możliwość sprzedarzy między sobą artefatów graczy z jednego IP (tak jak nie widać swoich ofert), zablokujcie możliwość atakowania siebie nawzajem, przesyłania surowców czy atakowania jednocześnie tych samych fortec i świątyń (jak 2 portali jednocześnie) i problem multi się skończy. Czemu tego nie zrobicie?
Chiałbym uzyskać odpowiedź admina na ten temat. chociażby głupie "przeczytane i zignorowane" lub "nie da się"
  Profile  

PostPosted: Fri Dec 18, 2015 4:58 pm 
Grunt

Z tego co wiem to chyba można mieć "multikonto". tzn można grać z jednego Ip z kim sie chce, żoną, córką, itp. ale trzeba to zgłosić i nie można handlowć. Gorzej jeśli gra sąsiad a ty o tym nie wiesz a ktoś to wykryje jako multikonto :) Przydała by sie jakaś dokładniejsza metoda sprawdzania takich rzeczy jak tylko ip.
  Profile  

PostPosted: Fri Dec 18, 2015 6:45 pm 
Firefly

zgadza się można mieć tego typu multi (z perspektywy ip) i wtedy właśnie obowiązują "żelazne zasady". chodzi mi o zlikwidowanie tych zasad i zastąpienie ich czymś czego złamać się nie da czyli swego rodzaju blokadami, które zaproponowałem w poprzednim poście.
jest 2 graczy grających z jednego ip, zgłosili to ale mimo to powiedzmy przez przypadek sprzedadzą coś sobie na targu(jest on anonimowy), z punku widzenia obecnych "żelaznych zasad" karą za to jest ban. to co zaproponowałem, moim zdaniem, nie dopuściłoby do takiej sytuacji bo po prostu gracze nie widzieliby wzajemnych ofert na targu. dotyczy to również pozostałych "żelaznych zasad".
  Profile  

PostPosted: Sun Dec 20, 2015 2:14 pm 
Grunt

Czytając ten regulamin, stwierdzam że jest on tylko i wyłącznie napisany dla dobra firmy nie dla dobra graczy bez których ta gra by nie istniała.
Dam mały przykład.
Całe osiedle, okolica powiedzmy 10k mieszkańców ma to samo ip bo usługodawca w ten sposób sporo oszczędza, skod ktoś ma wiedzieć czy spośród tych osób nie gra z kimś w sojuszu lub nie handluje z nim po kosztach(przyjacielska pomoc), osobiście nie muszą sie znać ale w grze owszem, dostają bana?' mało prawdopodobne ale bardzo możliwe, spotkałem sie z tym bendąc adminem w csa, gracz powinien co najwyżej dostać bana na 24h i w tym czasie mieć szanse na usprawiedliwienie się i nie piszcie tu o odwołaniach do supportu bo to śmieszne, każdy kto cokolwiek do nich zgłaszał to wie jak z tym jest, święto o ile wgl odpisza, a jak odpisza to jakieś farmazony bredzą.
  Profile  

PostPosted: Sat Jan 09, 2016 2:12 pm 
Firefly

Witam

W regulaminie jest wyraźnie napisane, że w przypadku gry z tego samego adresu IP, tj w przypadku gry kilku członków rodziny należy taką sytuację zgłosić. Osoba która tego nie zrobi powinna liczyć się z tym, że pewnego dnia może zostać ukarana blokadą konta, nawet jeśli nie dopuściła się łamania zasad wspólnej gry.

Żelazne zasady służą temu aby nie dopuścić do wykorzystania innych kont jako tych pomocniczych, wpierających jedno główne konto.

System wykrywania tzw. multikont został znacznie poprawiony. Nie tylko polepszono system wykrywania kolizji adresów IP, jak również usprawniono system sprawdzający liczbę złamanych zasad regulaminu.

W większości przypadków, osoby karane za multikonta dopuszczają się wielokrotnego złamania regulaminu. Nie są to liczby rzędu dwóch czy siedmiu kolizji (bo takie można uznać za przypadek), ale liczby rzędu kilkuset. Sprawdzane są nie tylko wspólne ataki, handel, przysyłanie surowców, jak również atakowanie innych graczy.

Pozdrawiam
idkfa

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC