Emporea forum
http://forum.emporea.org/

Rasa Nieumarli
http://forum.emporea.org/viewtopic.php?f=164&t=4604
Page 1 of 1

Author:  Łukasz Bolek [ Thu Apr 19, 2018 9:27 pm ]
Post subject:  Rasa Nieumarli

witam chcialbym aby kazdy sie wypowiedzial co do drzewka umiejetnosci dla tego typu rasy od czego zaczynamy wojownik , czarodziej , budowniczy early game wiem ze jest wazny zdecydowalem sie aktualnie na czarodzieja ale moim zdaniem ta rasa powinna byc grana jako hybryda .

Author:  Bezimienny [ Sun Apr 22, 2018 3:23 pm ]
Post subject:  Re: Rasa Nieumarli

Witaj,

każdy gra jak chce i jak mu wygodnie, są różne strategie, każde drzewko ma swoje słabe i mocne strony. Każda rasa na pewnym poziomie musi być grana jako hybryda, W drzewkach jest 81 miejsc na wydanie punktów (chyba tylko nieumarły w drzewku wojownika ma 86 miejsc ze względu na nekromancję).

Ogólnie w emporei mag jest raczej słabą postacią, po prostu czary ofensywne są słabe. Osobiście radzę traktować maga jako ewentualne wsparcie (połączenie budowniczego nastawionego na produkcję surowców i nieumarłego maga z wysokim poziomem korony z macek i inwestycją w czary rzucane na siebie robi niezłą robotę przy produkcji surki i przyspieszaniu budowy).

Warto zwrócić uwagę na zdolność nekromancji, mając wysoki poziom tiary mądrości i 30% z drzewka wojownika, dodatkowo z upadłymi wojownikami można mieć naprawdę małe straty w bitwach, oczywiście takie armie są raczej dość słabowite, no ale coś za coś.

Duża część graczy zaczyna każdą rasą tak samo budując umiejętności, zaczyna się od budowniczego aby osiągnąć zwiększenie żołdu i dodatkowego architekta (czyli do poziomu 41) a następnie inwestuje punkty w wojownika.

Raczej nie spodziewaj się zbyt dużo innych wypowiedzi, niewiele osób udziela się na tym forum.

Author:  Łukasz Bolek [ Sat May 19, 2018 7:19 am ]
Post subject:  Re: Rasa Nieumarli

wystarczyla twoja odpowiedz wiecej nie potrzeba chodzilo mi dokladnie o to jak zaczac gre a ty rozpisales to tak ze jednak budownictwo no w sumie racje masz ale po czasie dopiero zdalem sobie z tego ze early game to wlasnie budownictwo .

Page 1 of 1 All times are UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/